خداحافظی امروز ژاوی از فوتبال در ورزشگاه آزادی

یکی از بهترین و با تکنیک ترین بازیکنانی که فوتبال به خودش دیده، امروز کفش‌هایش را می‌آویزد. دست سرنوشت بر این بود تا ایرانی‌ها میزبان بازی خداحافظی ژاوی در ورزشگاه آزادی باشند.

دومان تیپس : ژاوی، اسطوره بارسلونا و فوتبال جهان، امروز در دیدار السد و پرسپولیس و ورزشگاه آزادی تهران از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش مارکا، امروز مثل دیگر روزها نخواهد بود. امروز روزی هست که فوتبال یکی از بهترین هافبک‌هایی که به تاریخش دیده را از دست می‌دهد. ژاوی در 39 سالگی در پیراهن السد، در تهران و در لیگ قهرمانان آسیا کفش‌هایش را خواهد آویخت و برای همیشه از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. او امشب در آخرین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به میدان می‌رود و پس از آن برای همیشه کفش‌ها را می‌آویزد تا دوره‌ای جدید این بار در حرفه مربی‌گری را شروع کند.

ژاوی در حالی فوتبال را کنار می‌گذارد که نزدیک به 800 بازی رسمی انجام داده است و حضورش به بارسا و تیم ملی اسپانیا هویت منحصر به فردی می‌بخشید. او در دوران فوتبالش توانست 34 جام مختلف کسب کند که از این بین 4 عنوان قهرمانی با السد به دست آمد. از فردا ژاوی وارد حرفه مربیان خواهد شد و باید دید تیم بعدی‌اش کدام است. اگرچه این احتمال وجود دارد که او سرمربی السد شود زیرا فریرا در پایان فصل از این تیم قطری جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *