پیش بینی سری آ پیش بینی سری آ ؛ یوونتوس – میلان

پیش بینی سری آ در هفته‌ی ۳۱ با شروع بازی تیم یوونتوس برابر تیم میلان به اوج هیجان خواهد رسید. این بازی از ساعت ۲۰:۳۰ شنبه ۱۷ فروردین ۹۷ در ورزشگاه آلیانز تورین و به قضاوت میشل فابری برگزار خواهد شد. جدال یوونتوس و میلان از دیدارهای تاریخی فوتبال ایتالیاست و در آمار تاریخی دو تیم تقریبا با هم برابرند. هرچند با ضعیف شدن میلان و تقویت یوونتوس در سال‌های اخیر کفه ترازو به نفع یوونتوس سنگینی می‌کند. دو تیم از سال ۲۰۱۰ ۲۸ بار با هم روبرو شد‌ه‌اند که سهم بیانکونری ۱۹ برد و سهم میلان تنها ۵ برد بوده است. با همه این اوصاف میلان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان رقابت نزدیکی با آتلانتا و اینتر دارد و برد برای شاگردان گتوزو حیاتی خواهد بود. از سوی دیگر یوونتوس باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آژاکس برود و به همین دلیل ممکن است با تمام قوا در این دیدار حاضر نشود و آلگری به ستاره‌هایش استراحت بدهد. به هر صورت دیدار دو تیم قطعا برای هواداران شرط بندی سری آ جذاب خواهد بود.

 

پیش بینی سری آ ؛ یوونتوس در آستانه‌ی هشتمین قهرمانی متوالی

تیم یوونتوس از نظر ریاضی هنوز قهرمان سری آ نشده، اما کمتر کسی انتظار دارد که این تیم به هشتمین قهرمانی متوالی‌اش نرسد. یووه در فاصله ۸ بازی مانده به پایان فصل ۱۸ امتیاز بیشتر از ناپولی دارد. بهترین آمار هجومی و دفاعی لیگ هم در اختیار آن‌هاست تا خیالشان عملا از لیگ راحت شده باشد. در اروپا اما اوضاع متفاوت است و یووه به زحمت توانست از سد آتلتیکو مادرید بگذرد و حالا باید به مصاف آژاکس برود. به همین دلایل آلگری بعید است درباره ستاره‌هایش ریسک کند. او در بازی برابر میلان کریستیانو رونالدو، کاستا، کواردادو، خدیرا و بارزالی را در اختیار نخواهد داشت. یوونتوس در ۵ بازی اخیرش در تمامی رقابت‌ها ۴ برد و ۱ شکست داشته است. رونالدو با زدن ۱۹ گل (۲۴ گل در تمامی رقابت‌ها) بهترین بازیکن تیمش بوده است.

 

میلان و چالش دشوار در راه بازگشت به جمع پادشاهان اروپا

تیم میلان تا ماه گذشته روند بسیار خوبی داشت و توانست به جمع ۴ تیم برتر برسد. اما در دیدارهای اخیر دچار افت شده و در ۵ بازی آخرش ۱ برد، ۱ تساوی و ۲ شکست داشته است. شاگردان جنارو گتوزو با ۵۲ امتیاز از ۳۰ بازی در رده‌ی چهارم ایستاده و از آتلانتای رده پنجمی فقط ۱ امتیاز بیشتر دارند. به همین دلیل برد در بازی دشوار برابر یوونتوس برای‌شان الزامی است و حتی در صورت تساوی هم ممکن است از سهمیه لیگ قهرمانان خارج شوند. میلان در این دیدار آندره کونتی و بارزالی را در اختیار نخواهد شد. امید اول روسونری به پیانتک خواهد بود که پس از شوچنکو اولین باریکن میلان است که در یک فصل از مرز ۲۰ گل عبور می‌کند.

نکات جالب برای پیش بینی سری آ

آخرین باری که میلان در خانه‌ی یوونتوس موفق به پیروزی شد به سال ۲۰۱۱ بر‌می‌گردد. جالب اینکه تنها گل میلان را در آن بازی جنارو گتوزو، مربی فعلی روسونری به ثمر رساند.

تیم میلان در ۱۲ بازی قبلی برابر یوونتوس تنها یکبار پیروز شده و ۱۱ بار شکست خورده است.

میلان در تاریخ سری آ بیش از هر تیم دیگری به یوونتوس گل زده است. (۲۱۴)

یوونتوس هفت بازی خانگی اخیرش برابر میلان را برده و رسیدن به عدد ۸ برایش رکوردی تاریخی خواهد بود.

یوونتوس در کنار لیورپول، دورتموند و پاریسن ژرمن تنها تیم‌هایی هستند که هنوز در بازی‌های خانگی‌شان در لیگ داخلی شکست نخورده‌اند.

آلگری در ۳۰ بازی‌ تیمش در لیگ ۳۰ ترکیب متفاوت را به زمین فرستاده است!

آخرین گلزن میلان برابر یوونتوس بونوچی، مدافع فعلی یووه بوده است!

مویزه کین با متوسط زمانی ۵۳ دقیقه برای هر گل، بهترین آمار را در سری آ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *